1. Решите уравнение: a) x3 - 25x = 0;


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Розв'яжемо дане рівняння:

x³ - 25x = 0

Спростимо його:

x(x² - 25) = 0

Тепер ми маємо добуток двох членів, який дорівнює нулю. Це означає, що один з множників також дорівнює нулю:

1. x = 0

2. x² - 25 = 0

Далі розв'язуємо друге рівняння:

x² - 25 = 0

Додамо 25 до обох сторін:

x² = 25

Тепер візьмемо квадратний корінь обох сторін:

x = ±5

Таким чином, рівняння має три корені: x = 0, x = 5 і x = -5.

Отвечает Омельчук Максим.

я решил не правильно, не смотрите на ето решение)