(-⅖xy²)²(-5x²y)³ Спростіть вираз дам 100 пунктів​


Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

щоб спростити вираз, спершу піднесемо кожний множник до ступеня:

(-⅖xy²)² = (⅖)² * (x²)² * (y²)² = (4/25) * x^4 * y^4

(-5x²y)³ = (-5)³ * (x²)³ * (y³) = -125 * x^6 * y^3

тепер перемножимо отримані результати:

(4/25) * x^4 * y^4 * (-125) * x^6 * y^3 = (4/25) * (-125) * x^4 * x^6 * y^4 * y^3

далі спростимо чисельну і буквенну частини:

(4/25) * (-125) * x^10 * y^7 = -500 * x^10 * y^7

отже, спрощений вираз дорівнює -500x^10y^7.