Трактор зорав 45га, що становить 3/5 площі поля. 1) Знайдіть площу поля. 2) Скільки гектарів поля

залишилося зорати трактору СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышова Ксения.

Ответ:

45=3/5

S=?

осталось =?

45÷3/5=45×5/3=15×5/1=75/1=75 га = S

75-45=30 га осталось вспахать

ответ S=75 га, осталось вспахать 30 га

Пошаговое объяснение:

45÷3×5=15×5=75