7. Розв'яжи задачу. трактор зорав 36 га, що становить 4/9 площі всього поля.Скільки гектарів

залишилось зорати трактору? відповідь має бути повна та короткий запис також має бути.​

Ответы на вопрос

Отвечает Садрыев Данил.

Відповідь:   За умовою задачі, 36 га становлять 4/9 площі всього поля. Щоб знайти загальну площу поля, ми можемо помножити 36 на зворотнє значення 4/9:

36 / (4/9) = 81

Отже, загальна площа поля дорівнює 81 га. Щоб знайти, скільки гектарів залишилось зорати трактору, ми можемо відняти від загальної площі зораної частини поля:

81 - 36 = 45

Отже, трактору залишилося зорати 45 га поля.

Повна відповідь: Трактор зорав 45 га поля.

Покрокове пояснення:

Отвечает Иваненко Антон.

Відповідь:

36Га/1=4/9

36Га/1=36/81

81-36=45Га

Покрокове пояснення: