Трактор зорав 36 га що становить 4/9 всього поля скільки гектарів поля залишилося зорати трактору


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.
Ответ: 20 га
Обьяснение:
x - 1 частина із 9
36 : 9 = 4
4 × 4 = 16
36 - 16 = 20 (га) або 4 × 5 = 20 (га)