1.В одному бідоні в 4 рази більше молока, ніж у другому. Скільки молока в кожному бідоні, якщо в

двох бідонах разом міститься 75л молока ? ПРОШУ У МЕНЯ СР ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Гудач Даша.

Пошаговое объяснение:

другий бідон x перший бідон x + 7 складаємо рівняння x + x + 7 = 53 2x = 53 - 7 2x = 46 x = 46 / 2 x = 23 л - 8,2 бідоні 23 + 7 = 30 л в одному бідоні