4) - 3/4 ·(x-у), мұндағы x=5; у=13.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.

Егер x = 5 және у = 13 болса, тогда біздің мағына қосымшасын барынша төмендегі көрсетілген арифметикалық әдісті орындауға болады:

(3/4) * (x - у) = - (3/4) * (5 - 13)

Үрдісі жасалғанда:

(3/4) * (-8) = - (3/4) * (-8)

Ашықтан сан екі жағын болса:

(3/4) * (-8) = (3/4) * 8 = 6

Сондықтан, даналық хабарлама бойынша, - 3/4 * (x - у) = 6 болады, егер x = 5 және у = 13 болса.

Отвечает Брага Мария.

Ответ:

-3/4×(х-у)= 6

Пошаговое объяснение:

1) -3/4×(5-13)

2) 5 - 13= - (13 - 5) = - 8

3) - 3/4 ×(-8) =   3/4 ×8 =   3·8/4  =   24/4  =   6 · 4/4  = 6 = 6