B 83. Арифметикалық амалдардың қасиеттерін пайдаланып, әріпті өрнектердің мәнін табыңдар: 1) 12 + a

+ 97, мұндағы а = = 5; 4; = 2) 26 + b + 83, мұндағы b 8; 3; 4) 20a . 15, мұндағы а 14; 7; 5) 25b • 5, мұндағы b = 4; 12; 8c - 3) 49+c+38, мұндағы с = 51; 62; 6) 8с. 12, мұндағы с=125; 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

12+8+97=117,12+3+97=112,12+4+97=113

26+14+83=123,26+5+83=116.26+7+83=116

254*5=1270.2512*5=12560

49+51+38=138.49+62+38=149.49+6+38=93

8125*12=97 500.83*12=996

Вот ответ

Если что удаляй