Eeeeeeee Орындап көрЗерттеу жүргіз. Оны мына ретпен орында:1. 40 + 30 + 10 мысалын амалдардың

орындалу ретін сақтап шығар.Сенде қандай жауап шықты? Содан кейін осы мысалды амалдардыңорындалу ретін сақтамай шығарып көр. Енді қандай жауап шықты?Жауаптар бірдей ме? Неліктен?2. 40 – 30 + 10 мысалын амалдардың орындалу ретін сақтап шығар.Сенде қандай жауап шықты?Содан кейін осы мысалды амалдардың орындалу ретін сақтамайшығарып көр. Енді қандай жауап шықты? Жауаптар бірдей ме? Неліктен?3. Қорытынды жаса.2-сабақ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Николай.

Ответ:40+30+10=80

1-ші амал:40+30=70

70+10=80

2-ші амал:30+10=40

40+40=80 Жауаптары бірдей шықты себебі бұл жердегі амалдардың барлығы қосу.

40-30+10=20

1)40-30=10

10+10=20

2)30+10=40

40-40=0 Жауаптары әртүрлі шықты.Себебі бұл жерде айырма бар.Қорытынды.Қосылғыштардың орнын ауыстырған кезде қосынды өзгермейді