3.Берілген өрнектердің мәнін тиімді тәсілмен есептеуге амалдардың қандай қассиеттері көмектеседі?

25*76*4=?. 50*43*20=?. 8*30*125=? 200*32*5=?. 125*57*8=?. 40*49*25=?. 25*83*4=?. 20*94*5=?. 20*77*50=?. 80*63*125=?. 16*40*5=?. 50*87*2=?.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабинцева Лилия.

Ответ:

23+18+7 = 23+7+18 = 48

65-5+10 = 70

68+12+9 = 89

56-20-6 = 56-6-20 = 30

Пошаговое объяснение: