1. в місті n єдиний проїздний квиток коштує 600 грн. скільки процентів від зарплати становить ціна

проїздного квитка, якщо після відрахування 13%-го податку працівником одержано: 10440 грн; б) 13050 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Яна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) отримано                                     10440грн - 87% (100%-13%)

  вся платня разом з податком    х грн   - 100% це пряма пропрція

10440  = 87              х= 10440*100 :87 =  12 000(грн)  - вся платня          

  х          100%  

2) вся зарплата  12 000грн    -   100%

   проїздний         600 грн       - х%

 х = 600*100:12000 = 5%

Відповідь: 5%