Знайди значення виразу : 2 цілих 1/4 : ( 6 -3 цілих 3/8 * 1 ціла 1/3).


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Оля.

Ответ:

на фото

...................


Отвечает Кащенко Евгений.

Відповідь: одна ціла одна друга/одна ціла та половина/півтора

Покрокове пояснення:

1) 1 1/3 * 3 3/8 = 4 * 27/8 * 3 = 9/2 = 4 1/2

2)6 - 4 1/2 = 1 1/2

3) 2 1/4 : 1 1/2 = 9 * 2/ 4 * 3 = 3/2 = 1 ціла 1/2