Помогите срочно!!!!!!! даю все балли!!!!!!!! моторний човен проплив 90 км за течиею річки за 6

годин, а проти течії за 10 годин. за скільки годин пропливе цю саму відстань: пліт по річці?моторний човен по озеру? дайте ответ на вопроси пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Артур.

Ответ:

3 км/год;  12 км/год.

Пошаговое объяснение:

90:6=15 (км/год) швидкість човна за течією

90:10=9 (км/год) швидкість човна проти течії

(15-9)/2=3 (км/год) швидкість течії і швидкість плота по річці

15-3=12 (км/год) швидкість човна по озеру (власна швидкість човна)