моторний човен проплив 1,4 годин за течією ріки та 2,5 годин проти течії . Власна швидкість човна

19,2 км/год,а швидкість течії ріки 1,8 км/год. На скільки менше кілометрів моторний човен проплив за течією ріки ніж проти? помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

Ответ:

на 14,1 км човен плив менше за течією річки

Пошаговое объяснение:

1) 19,2 + 1,8=21 км/год Швидкість човна за течією річки

2) 19,2-1,8=17,4 км/год Швидкість човна проти течії річки

3) 21 * 1,4=29,4 км проплив човен за течією

4) 17,4 * 2,5=43,5 км проплив човен проти течії

5) 43,5-29,4=14,1 км човен плив менше за течією річки