2cos(x-π/6)+√2=0ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тишковец Никита.
Давайте розв'яжемо дане тригонометричне рівняння:

2cos(x - π/6) + √2 = 0

Спочатку віднімемо √2 з обох боків рівняння:

2cos(x - π/6) = -√2

Тепер поділимо обидві сторони на 2:

cos(x - π/6) = -√2/2

Знаючи значення косинуса для кута π/4, яке дорівнює 1/√2, ми можемо переписати рівняння:

cos(x - π/6) = -1/√2

Тепер знайдемо всі кути x, для яких цей косинус відомий. Один із таких кутів - це π/4.

Ми можемо використати співвідношення для косинуса:

cos(π/4) = √2/2

Отже, ми маємо:

x - π/6 = π/4

Тепер додамо π/6 до обох сторін:

x = π/4 + π/6

x = (3π/12 + 2π/12)

x = 5π/12

Отже, розв'язок рівняння це x = 5π/12.
Отвечает Ментюк Вика.

Ответ: π/6 ± 3π/4 + 2πn, n ∈ Z.

Пошаговое объяснение:

Нужно знать:

решение уравнения cost = a:   t = ±arccosa + 2πn, n ∈ Z.

2cos(x - π/6) + √2 = 0,

2cos(x - π/6) = -√2,

os(x - π/6) = -√2/2,

x - π/6 = ±(arccos(-√2/2) + 2πn, n ∈ Z,

x - π/6 = ± 3π/4 + 2πn, n ∈ Z,

x = π/6 ± 3π/4 + 2πn, n ∈ Z.