Знайти значення виразу -20+а, якщо а=-7, 6-4,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.

Відповідь

1,5.

Пояснення:Щоб знайти значення виразу -20+а при а=-7, ми підставляємо

-20+а = -20 + (-7) = -20 - 7 = -27.

Щоб знайти значення виразу 6-4,5, ми просто виконуємо віднімання:

6 - 4,5 = 1,5.

Отже, значення виразу -20+а при а=-7 дорівнює -27, а значення виразу 6-4,5 дорівнює 1,5.