Зведи дроби до спільного знаменника і порівняй. 9\32 і 3\48


Ответы на вопрос

Отвечает Перегудова Анна.
Для порівняння дробів 9/32 і 3/48, спершу зведемо їх до спільного знаменника.

9/32 і 3/48 обидва можна звести до спільного знаменника 96.

9/32 = 27/96 (помножили чисельник і знаменник 9 на 3)
3/48 = 6/96 (помножили чисельник і знаменник 3 на 32)

Тепер, коли обидва дроби мають однаковий знаменник, можемо порівняти їх чисельники.

27/96 і 6/96

27 більше за 6, тому 9/32 більше за 3/48.