зведи дроби до спільного чисельника або знаменника і порівняй їх 1/2 і 4/13, 2/5 і 3/10, 8/12 і

4/5, 2/3 і 5/7 плиз, и пж объясните как это делать

Ответы на вопрос

Отвечает Sverchkov Nikita.

Ответ:

1)

1/2 >  4/13

\frac{1}{2}*\frac{4}{4}  =\frac{4}{8}

4/8>4/13

якщо у дробу чисельники рівні, то чим менший знаменник тим більший дріб

2)

2/5 > 3/10

\frac{2}{5} *\frac{2}{2} =\frac{4}{10}

4/10>3/10

якщо у дробу знаменники  рівні, то чим більший чисельник тим більший дріб

3)

8/12 < 4/5

4/5=8/10

8/12 <8/10

4)

2/3 < 5/7

2/3=10/15

5/7=10/14

10/15<10/14

Пошаговое объяснение: