Зведи кожний дріб до чисельника 6 і порівняй дроби: 18/75 и 3/56 Зведи дроби до спільного

чисельника або знаменна і порівняй їх.1/2 і 4/13. 2/5 і 3/10. 8/12 і 4/5. 2/3 і 5/7СРОЧНО ДАЮ 35 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Осадча Богдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2 i 4/13

13/26 i 8/26

13/26>8/26, отже 1/2>4/13

2/5 i 3/10

4/10 i 3/10

4/10>3/10, отже 2/5>3/10

8/12 i 4/5

40/60 i 48/60

40/60<48/60, отже, 8/12<4/5

2/3 i 5/7

14/21 i 15/21

14/21<15/21, отже, 2/3<5/7

18/75=6/25  3/56=6/112

6/25>6/112