ДАЮ 50 БАЛІВ обчисліть √1+2019√1+2020√1+2021


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дима.

Відповідь:

\sqrt{1}+2019\sqrt{1}+2020\sqrt{1}+2021 =

= 1+2019*1+2020*1+2021=1+2019+2020+2021=6061

Покрокове пояснення:

Поперше я вирішив

Подруге необманюй що даєш 50 балів!!!