5.Вычислите: (1/9) ^ - 1 - (- 6/9) ^ 0 + (1/2) ^ - 2 :4​


Ответы на вопрос

Отвечает Орынбай Ердаулет.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

1/9) ^ -1: Це означає взяти обернене значення (обрати) дробу 1/9. Обернене значення 1/9 - це 9. Таким чином, ми отримуємо 9.

(-6/9) ^ 0: Будь-яке число, піднесене до степеня 0, дорівнює 1. Отже, (-6/9) ^ 0 = 1.

(1/2) ^ -2: Це означає взяти обернене значення (обрати) квадрату дробу 1/2. Обернене значення квадрату 1/2 - це 4. Таким чином, ми отримуємо 4.

Тепер ділимо результат 4 на 4: 4 / 4 = 1.

Отже, результат виразу (1/9) ^ -1 - (- 6/9) ^ 0 + (1/2) ^ -2 :4 дорівнює 9 - 1 + 1 = 9 - 1 + 1 = 9 - 0 = 9.

всё просто...