ААААА помогите У межах акції ціну телевізора, який коштував 10 000 грн, зменшили на одну пяту.

Скільки став коштувати телевізор? На скільки гривень зменшилася ціна цього телевізора? Пожалуйста кто может написать в зошите и сфоткать

Ответы на вопрос

Отвечает Бабец Влад.

Ответ:8000 грн

Пошаговое объяснение:1/5 с 10000 грн це 2000

Отвечает Красінська Оксанка.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 1000/5=2000 - коштуе телевізор

2) 10000-2000=8000 - на скільки зменшилась ціна