Знайди значення виразу х-х:6, якщо х=6, х=48, x=36, x=54​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

1. Якщо x = 6:

  Замінюючи x у виразі, отримуємо: 6 - 6 : 6 = 6 - 1 = 5.

2. Якщо x = 48:

  Замінюючи x у виразі, отримуємо: 48 - 48 : 6 = 48 - 8 = 40.

3. Якщо x = 36:

  Замінюючи x у виразі, отримуємо: 36 - 36 : 6 = 36 - 6 = 30.

4. Якщо x = 54:

  Замінюючи x у виразі, отримуємо: 54 - 54 : 6 = 54 - 9 = 45.

Таким чином, ми отримали наступні значення виразу:

При x = 6, значення дорівнює 5.

При x = 48, значення дорівнює 40.

При x = 36, значення дорівнює 30.

При x = 54, значення дорівнює 45.

Отвечает Михайлова Олеся.
Ось фото, все розписала та показала. Гарних оцінок