Найдите сумму кубов корней данного квадратного уравнения. х^2 - 4х - 1 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сұлтанбек Бексұлтан.

Пошаговое объяснение:

Добре, ось легкий спосіб знайти суму кубових коренів цього квадратного рівняння:

Ми знаємо, що сума коренів квадратного рівняння x^2 - 4x - 1 = 0 дорівнює 4 (це випливає з коефіцієнта -4 перед x^1).

Тепер, якщо x1 і x2 є коренями рівняння, то:

x1 + x2 = 4

Зараз знайдемо кубові корені цих значень:

Кубовий корінь x1: x1^(1/3)

Кубовий корінь x2: x2^(1/3)

Сума кубових коренів:

Сума кубових коренів = x1^(1/3) + x2^(1/3)