З якою швидкістю човен рухається проти течії якщо його власна швидкість становить 15 3/8 км/год а

швидкість течії 1 1/4 км/год ?СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Ульяна.

Ответ:

Швидкість човна відносно течії можна знайти, віднявши швидкість течії від власної швидкості човна.

15 3/8 км/год - 1 1/4 км/год = 14 2/8 км/год - 1 1/4 км/год = 13 2/8 км/год - 1 1/4 км/год = 12 2/8 км/год - 1 1/4 км/год = 12 1/2 км/год.

Отже, швидкість човна проти течії становить 12 1/2 км/год.