Розв’яжіть нерівність 2/х+9<х/х-6.У відповідь записати суму всіх цілих чисел,які не є

розв’язками нерівності

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.

Ответ:

Для розв'язання нерівності (2/x + 9) < (x/(x - 6)), спершу спростимо її:

1. Помножимо обидві сторони нерівності на x(x - 6) (з умови, x ≠ 0 і x ≠ 6):

2(x - 6) + 9x(x - 6) < x

2. Розкриваємо дужки і об'єднуємо подібні члени:

2x - 12 + 9x^2 - 54x < x

3. Розподілимо x на обидві сторони нерівності і отримаємо квадратне нерівняння:

9x^2 - 56x - 12 < 0

4. Тепер знайдемо корені цього квадратного рівняння:

Використовуємо дискримінант (D = b^2 - 4ac):

D = (-56)^2 - 4 * 9 * (-12) = 3136 + 432 = 3568

Так як D > 0, у нас є два дійсних корені.

Використовуємо формулу для знаходження коренів:

x = (-b ± √D) / (2a)

x₁ = (56 + √3568) / 18

x₂ = (56 - √3568) / 18

Отже, x₁ і x₂ - це два дійсних корені цього рівняння. Щоб знайти цілі числа, які не є розв'язками нерівності, давайте знайдемо їх суму:

Сума всіх цілих чисел:

- Це буде сума всіх цілих чисел між x₁ і x₂, за винятком цих двох чисел і всіх чисел менше за x₁ та більше за x₂.

Знайдемо цілі числа, що потрапляють в цей інтервал:

- x₁ ≈ 7.18 (округлимо вниз до 7)

- x₂ ≈ 0.32 (округлимо вгору до 1)

Сума всіх цілих чисел між 1 і 7, включаючи 1 і 7, це:

1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 7 = 28

Зараз віднімемо це від суми всіх цілих чисел:

1 + 2 + ... + 6 + 7 - 28 = 28 - 28 = 0

Спростимо до 0. Тобто, сума всіх цілих чисел, які не є розв'язками нерівності, дорівнює 0.

Пошаговое объяснение:

я могу розвязать любую вашу задачу (Безплатно)

телеграм : @Main_1bitch