Чи можна числа 1, 2, 3, ..., 33 розбити на групи так, щоб у кожній групі одне число дорівнювало

сумі двох інших?​

Ответы на вопрос

Отвечает Sereginseregin Misha.

Ответ: Нi

Пошаговое объяснение:

Ні, т.я. тоді сума чисел в кожній групі є парним числом \geq сума всіх чисел парна, що неможливо, бо сума всіх чисел від 1 до 33 = 33 × 34 : 2 = 33 × 17 -- непарна.