№5 Перша МАЛЯРКА Фарбує паркан за 15 год, ДРУГА - ЗА 12 ГОД, ТРЕТЯ - За 10 ГОД. За який час вони

разом пофарбують ПАРКАН? СРОЧНООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Агапитова Таня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\frac{1}{15} +\frac{1}{12} +\frac{1}{10} = \frac{4}{60} +\frac{5}{60} +\frac{6}{60} =\frac{15}{60} =\frac{1}{4} - частину паркану вони фарбують за  годину разом

2) 1: 1/4 = 4 (год)

Відповідь: за 4 години