Знайти нск і нсд чисел 124і 142


Ответы на вопрос

Отвечает Сафрошкин Клим.

Ответ:Для знаходження найменшого спільного кратного (НСК) та найбільшого спільного дільника (НСД) чисел 124 і 142, спростимо завдання:

Спочатку знайдемо НСД (найбільший спільний дільник):

Розкладемо числа на прості множники:

124 = 2^2 * 31

142 = 2 * 71

Тепер знайдемо спільні прості множники та помножимо їх:

НСД(124, 142) = 2^1 = 2

Тепер знайдемо НСК (найменше спільне кратне). Використовуючи відомі прості множники та НСД, ми можемо використовувати таку формулу:

НСК(124, 142) = (число1 * число2) / НСД(число1, число2)

НСК(124, 142) = (124 * 142) / 2 = 124 * 71 = 8804

Отже, НСК чисел 124 і 142 дорівнює 8804, а НСД дорівнює 2.

Пошаговое объяснение: