З деякого міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два автомобілі. Один з них рухався зі

швидкістю 48 км/год, а другий – 46 км/год. Якою буде відстань між ними через 4 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Апполонов Андрей.

Ответ:

376 км

Пошаговое объяснение: 1) 48+46=94(км/год) - V віддалення

2) 94*4=376(км)

Відповідь: 376 км.