11. з деякого міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два автомобілі. Один із них рухався

зі швидкістю 48 км/год, а другий - 46 км/год. Яктю буде відстань між ними через 4 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Канаметова Алина.

Ответ:

376

Пошаговое объяснение:

48 × 4 = 192 км проїхав перший

46 × 4 = 184 км проїхав другий

192 + 184 = 376 км проїхали разом

Отвечает Малышева Анастасия.

Ответ:

1) 48 × 4 = 192 ( км ) - проїхав перший;

2) 46 × 4 = 184 ( км ) - проїхав другий;

3) 192 + 184 = 376 (  км ) - проїхали разом.

Пошаговое объяснение:

спочатку множимо швидкість на час щоб дізнатися відстань першого та другого, тепер те що  нас вийшло додаємо і таким чином ми знайшли відстань між ними