9. Знайти корені рівняння √2x — 1 = √1 – 2x​


Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Аян.

Ответ:

√2х-1=1-2х

√2x+2x=1+1

(√2+2) x = 2

х= – 2/√2+2 (це мінусовий дріб)

х= –√2+2