5. Обчислити об'єм дигідроген сульфіду, утвореного в результаті взаємодії 80г ферум (П) сульфіду.

що містить 4% домішок, з 500г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою кислоти 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Расиля.

Ответ:

4*500=2000

20*500=10000

10000:2000=5

80/5=16

16-5=11

Объяснение: