5. Потрібно було відремонтувати 3 км дороги. У перший день відремонтували 621 м дороги, а в

другий - на 45 м менше, ніж у перший. Скільки метрів дороги залишилось відре- монтувати після цього?

Ответы на вопрос

Отвечает Юхновец Лиза.

3 км = 3000 м

1) 621 - 45 = 576 (м) - відремонтували в другий день

2) 621 + 576 = 1197 (м) - відремонтували за два дня

3) 3000 - 1197 = 1803 (м) - залишилось відремонтувати

Відповідь: залишилось відремонтувати 1803 метри дороги