Обчисли значення a при заданих значеннях x і заповни відповідні клітинки. → x=20→aa=(500:x+5)*10

→ x=50→a| →x=100→a

Ответы на вопрос

Отвечает Курилова Инга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Давайте розглянемо обчислення для кожного значення x:

Для x = 20:

a = (500 / 20 + 5) * 10

a = (25 + 5) * 10

a = 30 * 10

a = 300

Для x = 50:

a = (500 / 50 + 5) * 10

a = (10 + 5) * 10

a = 15 * 10

a = 150

Для x = 100:

a = (500 / 100 + 5) * 10

a = (5 + 5) * 10

a = 10 * 10

a = 100

Отже, значення a для заданих значень x заповнюються так:

При x = 20, a = 300.

При x = 50, a = 150.

При x = 100, a = 100.