Туристи за 3 дні проїхали 500 км. За 1 день 1/5 всієї відстані, за 2 день на 170 км більше ніж

першого дня , а третього дня решту. Скільки км подолали туристи третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстов Кирилл.

Ответ:

за третий день туристы проехали 130 км

Пошаговое объяснение:

1)500:5*1=100(км)- за первый день

2)100+170=270(км)-за второй день

3)100+270=370(км) проехали за два дня

4)500- 370=130 (км) -за третий  день