за три дні туристи подолали 120 км. Першого дня вони подолали 25% усієї відстані, другого - 90%,

відстані подоланої першого дня, третього - 60% решти. Яку відстань подолали туристи четвертого дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерин Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120: 100*25= 30 - першого дня подолана

30:100*90= 27 км - другого

(120-27-30):100*60=37.8 - третього

Может на четыре дня? Четвертого не дано