Розв'яжи задачу. Із двох пунктів, відстань між якими 120 км, одночасно почали рух в одному напрямі

автомобіль зі швидкістю 80 км/год і автобус зі швидкістю 65 км/год. Через скільки годин після виїзду автомобіль наздожене автобус? ТОЛЬКО БЫСТРО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 80 - 65 = 15 (км/год) - швидкість зближення;
2) 120 : 15 = 8 (год)