Розв’язати задачу, намалювати до неї схему і записати відповідь: Із двох пунктів, відстань між

якими 240 км, одночасно почали рух в одному напрямі дві автівки. Швидкість першої автівки 80 км/год, а швидкість другої – на 20 км/год менша від швидкість першого. Через скільки годин після виїзду перша автівка наздожене другу?

Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Данил.

Відповідь: Через 12 годин.

Покрокове пояснення:

1)80-20=60 (км/год)

2)80-60=20 (км/год)

3)240:20=12 (год)


Отвечает Падерин Данил.

80-20=60

240÷60=4h.

Ketgandan keyin 1-mashina gelgach yetib oladi.