(-18+(-11))+(-12)= полное решение пожалуйста !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Kuzmenko Svytoslav.

Відповідь:

-41.

Покрокове пояснення:

Давайте обчислимо вираз:

(-18 + (-11)) + (-12)

Спочатку складемо числа в дужках:

(-18 + (-11)) = -18 - 11 = -29

Тепер додамо до цього результату чисел у зовнішній дужці:

-29 + (-12) = -29 - 12 = -41

Отже, вираз (-18 + (-11)) + (-12) дорівнює -41.