Чому дорівнює сторона рівностороннього трикутника, периметр якого вдвічі менший від периметра

квадрата зі стороною 12 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Беспалова Екатерина.

Відповідь: Периметр квадрата зі стороною 12 см дорівнює 4 * 12 = 48 см. Периметр рівностороннього трикутника вдвічі менший, тому його периметр дорівнює 48 / 2 = 24 см. Розмір однієї сторони рівностороннього трикутника буде 24 / 3 = 8 см.