Одна сторона трикутника в 2 рази менша від другої та на 20 дм менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 60 дм. Срочно дам 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Комина Кристина.

Пошаговое объяснение:

1 сторона ∆ — х дм

2 сторона ∆ — 2х дм

3 сторона ∆ — х + 20 дм

Р ∆ = 60 дм

х + 2х + х + 20 = 60

4х + 20 = 60

4х = 60 - 20

4х = 40

х = 40 : 4

х = 10

1 сторона ∆ — (х) = 10 дм

2 сторона ∆ — (2х) = 2 * 10 = 20 дм

3 сторона ∆ — (х + 20) = 10 + 20 = 30 дм

Р = 10 + 20 + 30 = 60 дм