3. Іра, Вітя и Коля взяли по порції всіх сортів морозива: фруктового, вершкового та шоколадного.

Але трьох порцій кожному виявилось мало, і Іра взяла ще порцію фруктового, Вітя вершкового, Коля шоколадного. Йдучи додому, вони заплатили: Іра - 7 гривень, Вітя - 8 гривень, Коля 9 гривень. Скільки коштує порція кожного сорту Морозива?

Ответы на вопрос

Отвечает Баляева Алина.

Відповідь:

Фрукт. 2 порц. взяла Іра - 7 грн

Вершк. 2 порц. взяв Вітя - 8 грн

Шокол. 2 порц. взяв Коля 9 грн

Отже 1 порц. фрукт. = 7/2=3,5

1 порц. вершк. = 8/2=4

1 порц. шокол. = 9/2=4,5

Отвечает Уткина Ангелина.

Ответ:

вот свой ответ держи никому списать не довай