Продавець морозива порахувала, що за годину вона продала 12 порцій пломбіру, 18 порцій шоколадного

морозива й 15 порцій ескімо. Знайди масу проданого морозива, якщо кожна порція важить 75 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Лиза.

Відповідь:

12*75=900Г

18*75=1350Г

15*75=1125Г

900+1350+1125=3375(Г)

Покрокове пояснення:

(((((((((((((