Порція шоколадного морозива коштує вдвічі дорожче, ніж порція фруктового. Скільки коштує кожне

морозиво, якщо разом дві порції коштують 27 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Ответ:

х-одна порция

2х-другая

х+2х=27

3х=27

х=27:3

х=9-1 порция

9*2=18 -2 порция

Пошаговое объяснение: