В олега було 2 грн 10 к а в Ніни 1 грн 35 к. Після того як Олег купив дві порції морозива а Ніна

одну порцію такого ж морозива грошей уних стало порівну. Скільки коштує 1 порція морозива Пошагове обяснение надо!! Пж очень срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Топоровська Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 порція морозива коштує х грн, тоді Олег витратив 2х грн на морозиво, а Ніна - х гривень.

2,10-2х=1,35-х

2х-х=2,1-1,35

х=0,75

Отже, 1 пачка морозива коштує 75 коп.