Козакові Хомі 45 років, він на 13 років старший, ніж козак Степан, який зі свого боку на 8 років

молодший від козака Олекс, Скільки років Степану, а скільки Олексі

Ответы на вопрос

Отвечает Алібаи Рамазан.

Ответ:1) 45-13 =32 (р) - козакові Степану.

2)32+8=40 (р) козакові Олекс

Відповідь: Степану-32 роки; Олексі-40 років

якщо не помилаюсь усе правильно