.Три брати зібрали 88 кг яблук. Старший зібрав у 3 рази більше, ніж молодший, а середній — на 13

кг більше, ніж молодший. Скількикілограмів яблук зібрав кожний брат?у всіх відповідях було тільки"скільки зібрав молодший брат"​

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

15 кг

Пошаговое объяснение:

Обозначим х кг яблоки, которые собрал младший брат.

Тогда средний собрал x+13 кг, а старший 3x кг яблок. А всего 88 кг.

x + x + 13 + 3x = 88

5x = 88 - 13 = 75

x = 75 : 5 = 15 кг собрал младший брат.

x + 13 = 15 + 13 = 28 кг собрал средний брат.

3x = 3*15 = 45 кг собрал старший брат.

Всего 15 + 28 + 45 = 88 кг - все верно.