три брати зібрали 88 кг яблук старший зібрав у з рази більше,ніж молодший,а середній на 13 кг

більше,ніж молодший. скільки кілограмів яблук зібрав молодший брат

Ответы на вопрос

Отвечает Жимань Іра.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

х- молодший

х+13-середній

3х-старший

Розв'яжемо рівняння:

х+3х+х+13=88

5х=88-13

5х=75

х=15(кг)

Відповідь: Молодший брат зібрав 15кг яблук