Три брати зібрали 88 кг яблук. Старший зібрав у 3 рази більше, ніж молодший, а середній- на 13 кг

більше, ніж молодший. скільки кг яблук зібрав молодший брат?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.
х кг- молодший ,
3х кг - старший ,
 ( Х + 13 ) кг -середній .
 Всього- 88 кг яблук .
 х + 3х + х + 13 = 88
 5х = 88-13 5х = 75
 х = 75 : 5
 х = 15 ( кг ) - яблук зібрав молодший брат .